Телефонуйте, пишіть одразу!

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
Telegram | Viber | WhatsApp!

+38 (097) 188-01-10 (Сергій)
enigmastudio.com.ua@gmail.com


Відеозйомка

Послуги професійного відеооператора в Києві та області. Одно- та багатокамерна відеозйомка подій та заходів “під ключ”.Фотозйомка

Професійний фотограф на ваш захід — весілля, сімейне свято, бізнес-захід, дитячий ранок або просто на фотосесію.

Видеосъемка в Киеве. Цены, стоимость услуг видеооператора.
Рекламні ролики

Створення відеороликів для реклами. Повний цикл виробництва відео від сценарію до монтажу промо-ролика та просування в інтернеті.


Онлайн-трансляції

Проведення трансляцій “під ключ” на YouTube, Facebook або вашу платформу. Стрім будь-яких заходів: від міських подій до приватних свят.

Портфоліо

Професійна відеозйомка у Дніпрі. Ціни відеооператора.

Скільки коштує зйомка Дніпра (Дніпропетровськ)? Від чого залежить вартість послуг фотографа та відеооператора?

Студія Enigma – професійна зйомка у Дніпрі

Ми раді запропонувати Вам цілий спектр послуг професійна відеозйомка та фотозйомка у Києві та області. Наша студія займається відеозйомкою подій та супутніми послугами (пост-продакшн, відеомонтаж, слайд-шоу) як приватних урочистих заходів (весілля, ювілей, день народження, випускний, ранки), так і зйомкою для бізнесу (створення рекламних роликів, зйомка репортажу, конференцій , презентацій, семінарів). Маючи достатній досвід у сфері відеопослуг, ми знайдемо найважливіші епізоди вашого життя на відео. Наша основна перевага – вигідне співвідношення ціна / якість , вартість послуг від студії Enigma вас приємно здивує, а якість нашої роботи буде радувати завжди.

Наші переваги:

  • Професіоналізм та відповідальність;
  • Сучасна апаратура;
  • Можливість укладання договору;
  • Готівка або безготівкова форма оплати;
  • Доступні ціни;

Що ми знімаємо на відео?

Ми пропонуємо: багатокамерне відеозйомка весіль, ювілеїв, відеозйомка корпоративів, випускних, відеозйомки рекламних роликів, а також будь-яких заходів та урочистостей. Студія Enigma працює як на індивідуальні замовлення, так і з юридичними особами, серед яких безліч компаній та підприємств, які запрошують нас регулярно на корпоративні заходи або замовляють рекламні ролики. Ми працюємо як з постановочною зйомкою, так і з репортажною – Дніпро та область.

Весілля

Весільна відеозйомка проводиться у форматі високої чіткості FullHD 1920х1080. Весільне відео складається з репортажної частини та постановочних кліпів, внаслідок монтажу яких дає весільний фільм. На відеозйомку весільної урочистості створюється сценарій, який надалі служить основою весільного фільму. Традиційно до зйомки весілля включаються збори молодят, викупу нареченої, церемонія розпису в РАГСі, весільна прогулянка та банкет. Тривалість весільної зйомки клієнт вибирає самостійно, зазвичай це 40-180 хвилин.

Дитячі свята

Дуже популярна у наших клієнтів відеозйомка дитячих свят: ранки, хрестини, дні народження та різноманітні заходи у школі чи дитячому садку. Відеозйомка на останній дзвінок та випускний вечір уже давно входить до обов’язкової програми, а близько п’яти років тому до цього списку також поспали випускні у дитячому садку та початкових класах.

Бізнес

Відеозйомка для бізнесу зазвичай передбачає зйомку корпоративного заходу, виробництво рекламних роликів або репортажну зйомку презентацій, зборів, конференцій, семінарів, лекцій чи новорічного свята.

Міські заходи

Відеозйомка міських заходів у Дніпрі включає концерти, паради, спортивні заходи, шоу та багато іншого

Запросити фотографа або відеооператора у Дніпрі на ваш захід, а також замовити зйомку, дізнатися ціни та отримати вичерпну консультацію можна за телефоном.

Ціни на послуги

Наша студія керується розумною ціновою політикою. Гідне співвідношення ціни та якості разом з використанням професійної апаратури дозволяє нам залучати та зберігати клієнтів. Вартість послуг відеозйомки може залежати від багатьох факторів, починаючи від кількості годин роботи оператора і закінчуючи складністю відеомонтажу. У кожному окремому випадку ми пропонуємо кілька варіантів клієнту на вибір. У вас завжди буде можливість заощадити та вибрати найоптимальніше рішення. Стандартні ціни – у таблиці ціни відеозйомки у Дніпрі.