Телефонуйте, пишіть одразу!

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
Telegram | Viber | WhatsApp!

+38 (097) 188-01-10 (Сергій)
enigmastudio.com.ua@gmail.com

Скільки коштує репортажне зйомка?

Вартість репортажної зйомки може різнитися в широкому діапазоні залежно від багатьох факторів. Ціна відеозйомки на сьогодні:

  • 1 година роботи видооператора – від 1200 гривень без монтажу.
  • 1 година роботи видооператора – від 2400 гривень з монтажем.

Репортажна відеозйомка – це відтворення подій комерційного характеру. Головне завдання відеооператора – максимально точно відобразити дійсність. На перший погляд здасться, що цей процес не потребує величезних зусиль, але насправді це не так. Для того, щоб отримати якісний відеоматеріал, необхідний високий професіоналізм та майстерність відеооператора.

Зйомка репортажу для вашого бізнесу

Головні завдання відеооператорів у процесі репортажної відеозйомки:

  • Здатність вловити кадр, оскільки репортажна відеозйомка не є організаційним процесом. Оператор під час зйомки відео має бути справжнім художником, який зможе вловити з низки поточних кадрів яскраві моменти. Після цього вони послужать чудовим матеріалом при відеомонтажі.
  • Відеооператор повинен знімати динамічні кадри, оскільки репортажна зйомка відео – це рух. Події є головними складовими репортажу. Кожен кадр – це особливе бачення того, що відбувається.
  • У кожного фахівця репортажної відеозйомки повинен бути присутнім художній смак. Наявність таких навичок дозволить операторам створити та змонтувати успішний репортажний відеоролик.

Кому необхідна репортажна зйомка?

Існує два типи репортажної відеозйомки:

    Відеожурналістика – зйомка якоїсь цікавої події. Такі відеозвіти ми можемо спостерігати щодня у випуску новин, де журналісти розповідають про головні події дня.
  1. Комерційна зйомка – це репортажі, присвячені яким-небудь важливим подіям. Наприклад, репортаж чи відеозвіт від дня народження, ювілею, весілля тощо. Сценарій такого відео заздалегідь обговорюється із замовником та виконується з урахуванням його побажань.

Даний тип зйомки підійде для людей, які хочуть зберегти на відео основні моменти події свого життя. Репортажне відео – це найкраще рішення для корпоративу, особистого заходу або публічного виступу. Спеціалісти студії Enigma завжди мають індивідуальний підхід до кожного замовника. За кожний проект ми беремося з великим ентузіазмом. У своїй роботі ми використовуємо лише професійне цифрове обладнання, а також використовуємо дизайнерську відеообробку.

У процесі репортажної зйомки присутність оператора в кадрі зведена до мінімуму. Його завдання – передати найцікавіші та неповторні моменти. Тільки досвідчений фахівець зможе якісно обробити та змонтувати сюжет, виділити та підкреслити важливі нюанси заходу. Відмінним варіантом буде багатокамерна зйомка репортажу, у цьому випадку фахівцям буде набагато простіше зробити монтаж, якщо зйомка відео здійснювалася з різних ракурсів.

Замовляйте відеозйомку репортажу у нас

Фахівці студії Enigma завдяки професійному підбору сюжету та ефектних моментів передадуть у репортажній відеозйомці всю унікальність та неповторність вашого заходу. За допомогою репортажної зйомки, зробленої на спеціальному обладнанні, Ви зможете отримати якісний фільм, який збереже найприємніші моменти вашого життя.