Відеозйомка шоу, спектаклю або концерту

Відеозйомка концерту та повноцінний концертний фільм — чудовий PR-хід для будь-якого артиста чи музичного гурту. Якісно знятий та змонтований концерт чітко передасть його атмосферу. Концертний відеоряд надасть істотну допомогу в розкручуванні артиста, допоможе залучити більшу аудиторію і може широко застосовуватись у комерційних цілях. Відеозйомка концерту, виконана професіоналом, зобразить емоції артистів та глядачів, які часто бувають емоційнішими, ніж самі виступаючі.

Відеооператор на концерт у Дніпрі та області

Будь-яка сценічна відеозйомка є хоч і захоплюючою, але дуже непростою справою. Відеозйомка концертів дуже вимоглива до себе. Якщо під час відеозйомки весілля, банкету чи будь-якого іншого “заходу для сім’ї” можливі якісь постановки та робота “на благо оператора”, але у випадку з концертами такі варіанти виключені. Саме з цієї причини у гарних весільних відеооператорів рідко вдаються такі ж таки гарні роботи зі зйомкою концертів, оскільки вони звикли працювати з постановочною зйомкою. Спеціально заради відеооператорів ніхто нічого робити не буде, тому це дуже відповідальний захід та права на помилку немає. Безумовно, зйомка концерту вкрай бажана з кількох камер: чим більше відеокамер — тим динамічніше і повноцінніше виглядатиме результат. Чим більше відеооператорів – тим краще.

Дозвіл на відеозйомку для відеооператора

Будь-яка відеозйомка концертів у Дніпрі (Дніпропетровськ) вимагає погодження, про яке замовнику треба подбати завчасно. На концертах відомих акторів потрібна акредитація. Найчастіше фотографам дають можливість знімати лише перші три пісні, а відеооператора взагалі не пускають. Винятки становлять лише концерти, які входять до якоїсь держпрограми з нагоди свята чи значної події. Існує закономірність: чим вищий статус гурту чи артиста — тим суворіше правила для відеооператора на концерті чи фотографі.

  • Репертуари міських театрів та місцеві концерти набагато менш вимогливі щодо узгодження відеозйомки. Потрапити на такі заходи легко, особливо за наявності зв’язків та достатнього рівня апаратури.
  • Приватні виступи в клубах взагалі не вимагають зусиль щодо вирішення зйомки, але в цьому випадку дуже висока ймовірність проблем зі сценою, починаючи від купи сторонніх деталей на самій сцені і закінчуючи практично завжди поганим освітленням.
  • Професійна відеозйомка концертів ускладнюється тим, що відеооператор змушений постійно пересуватися (особливо якщо оператор всього один або два) і в той же час думати, як мінімально заважати глядачам. Вільне переміщення відеооператора як на весіллі тут виключене.

До речі, відеооператору перед зйомкою дуже бажано оглянути місце відеозйомки концерту заздалегідь, щоб знати влаштування залу, розташування глядацьких місць та влаштування сцени. Після огляду відеооператору (відеографу) набагато простіше підібрати вигідне місце для відеозйомки. І вже зовсім ідеальний варіант, коли відеооператор зможе бути присутнім на репетиції концерту.

Відеозйомка концерту: який формат вибрати?

На сьогоднішній день є сенс знімати концерти лише в максимальній якості, тобто FullHD з роздільною здатністю картинки 1920х1080. По-перше, якість такого зображення значно краща за звичайний DVD. По-друге, відеозйомка HD трохи дорожче стандартного SD. Якщо ви хочете отримати професійний продукт, вам обов’язково мати професійну фонограму для монтажу. Яким би не був мікрофон відеокамери, але при підключенні звукорежисера результат буде значно кращим.

Не менше значення має й освітлення, тим більше, що в нашому випадку йдеться про візуальну частину концерту. Під час відеозйомки концертів у Дніпрі (Дніпропетровськ) найчастіше захід висвітлюється монохромними джерелами, що призводить до того, що відеоряд заповнюється одним кольором без відтінків. У разі якісне зображенні отримати просто неможливо. Професійна відеозйомка – запорука вашого успіху).

Відеозйомка на концерт ціна

Ціни на відеозйомку Дніпро можна переглянути в розділі “Ціни”. Замовити відеооператора на професійну відеозйомку концерту у Дніпрі (Дніпропетровськ) завжди можна, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.