Кожен спортивний захід не обходиться без професійної відеозйомки. Щоб передати процес гри, реакцію вболівальників необхідні висококласні відеооператори. Студія «Enigma» виконає якісну відеозйомку спортивної події незалежно від того, чи берете ви участь у справжніх або в аматорських змаганнях.

Для кого потрібна відеозйомка спортивних подій?

Зйомка спортивних змагань – чудовий шанс для спортсменів та їх тренерів, дати оцінку своїм старанням та зробити аналіз помилок. Для людей, які організовують спортивні ігри, відеозйомка буде чудовою можливістю зберегти найкращі моменти та залучити до участі нові спортивні команди. Під час відеозйомки змагань потрібне точне розташування відеокамер. Обов’язково потрібно створити плавне пересування під час переривання кадру. Тільки справжній професійний відеооператор зможе вибрати потрібну точку для зйомки та вміло налаштувати кадр.

Зйомка спортивних змагань з кількох камер

Багатокамерна зйомка – це чудовий варіант зйомки під час змагань. У процесі всього заходу одночасно працюють кілька відеооператорів Дніпропетровськ: відеозйомка вашого заходу. . Наприклад, під час матчу з футболу можуть працювати три оператори, перший із них стежить за загальним планом, інший стежить за найдрібнішими подробицями (емоції вболівальників, удар по м’ячу з різних ракурсів), а третій оператор відповідає за відеокамери, що знаходяться за воротами. Професійний відеомонтаж дозволить передати весь розпал пристрастей під час гри та максимум яскравих і напружених моментів. Тренери та спортсмени зможуть переглянути отриманий матеріал для оцінки своєї гри.

Зйомка спорту – спосіб спортсмену побачити себе з боку

Для кожного спортсмена бути учасником спортивних заходів є однією з головних подій у його житті. Адже він довго і вперто йде до своєї мети, спортивних здобутків та перемог. Відеозйомка спортивних змагань дозволяє спортсмену подивитися на себе збоку, проаналізувати свої помилки, побачити реакцію глядача. Також, це хороший спосіб вивчити свого супротивника, його тактику та поведінку. Великий попит має відеозйомка спортивних семінарів, зокрема з бойових мистецтв. Такий відеоматеріал можна використовувати як рекламу або презентацію. Відеооператор зробить відеофільм про єдиноборства, розповість про всі тонкощі цього напрямку, а також зможе залучити бажаючих займатися цим видом спорту.

Як готуються до відеозйомки спортивного заходу:
  • вибирається майданчик для зйомки;
  • встановлюється знімальне обладнання;
  • робота оператора

Професійна спортивна відеозйомка має багато складнощів, чи то одиночні, чи командні види спорту. Нелегка задача відобразити всі деталі гри і не пропустити жодного кадру. Студія відеооператорів з відео- та фото-зйомки «Enigma» завдяки багаторічному досвіду зможе показати вам приголомшливий результат своєї роботи, зображений на плівці.