Якщо у Вас планується будь-яка подія, яку ви хочете зберегти в пам’яті — ми будемо раді запропонувати вам усі необхідні послуги, будь то відеозйомка особистої події або відеозйомка заходів з бізнесу. Протягом п’яти років ми надаємо послуги у цій сфері. Професійна відеозйомка та робота відеооператора завжди передбачає індивідуальність та ексклюзивність – ми зробимо відео виходячи з Ваших побажань заходу.

Ціни: яка вартість послуг оператора на заходи?

Ціни на відеозйомку подій та урочистостей залежать від багатьох факторів. Ось головні з них:

  • Кількість робочих годин відеозйомки;
  • Кількість задіяних відеооператорів;
  • Необхідність додаткового обладнання (мікрофони, світла, стедікам);
  • Необхідність цифрового монтажу відео;

З деякими компаніями та організаціями ми працюємо на постійній основі, ця співпраця дає можливість отримувати максимальний ефект для замовника. Ви можете будь-якої миті замовити зйомку для бізнесу та поповнити ряд наших постійних клієнтів, до яких у нас завжди особливий підхід. Все просто – замовте корпоративну відеозйомку. Для реалізації цього завдання чудово підійде рекламний відеоролик (рекламна відеозйомка) або відеозйомка презентації.

Вартість відеозйомки на різні свята та події (відеозйомка реклами, відеозйомка корпоративу та відеозйомка інших подій) можна переглянути в розділі “ціни”.

Зйомка заходів у Дніпрі традиційно включає:

  • Відеозйомка весілля;
  • Зйомка ювілею або дня народження;
  • Зйомка дитячого ранку;
  • Корпоративна відеозйомка — ювілею компанії, презентації, семінарів, конференції;

Відеооператор на будь-яку подію – зйомка “під ключ”

Професійна відеозйомка корпоративів у Дніпрі дає можливість розповісти компанії — її колективі, послугах, досягненнях, напрацюваннях та планах. Якщо йдеться про ювілей компанії, то можна показати церемонію нагородження співробітників, а також зйомка заходів дає змогу показати їх “збоку”. Якісний відеоряд із корпоративу приваблює аудиторію, розширюючи коло потенційних клієнтів. Таким чином, підприємства можуть широко рекламувати свої товари та послуги завдяки відеооператорам та зйомці

Наші відеооператори добре знають специфіку репортажної зйомки та вміють орієнтуватися за ситуацією, що вкрай важливо при нестачі освітлення або зміні погоди. Ніякі фактори, пов’язані з навколишнім оточенням не завадять вловити всі важливі моменти. Наші відеооператори та фотографи використовують професійну апаратуру — відеокамера, яка дає на виході відео високої чіткості (відеозйомка HD, тобто відеозйомка за високої роздільної здатності) штативи, камерний мікрофон і світло.

Зйомка на заходи Дніпропетровська проводиться в репортажному або постановочному стилі, їх можна використовувати окремо або разом. У вас завжди є можливість вибрати відповідний пакет залежно від тематики та характеру події та яка відеозйомка потрібна. Вартість наших послуг завжди знаходиться у адекватних межах, особливо для постійних клієнтів. Ціни відеозйомки заходів залежать від багатьох факторів. Коли ви вибираєте відео, Ви можете бути впевнені, що точно залишитеся задоволені фінальним результатом. Ми готові надати комплекс послуги зі зйомки будь-яких заходів у Дніпрі (Дніпропетровськ). Приклади наших робіт можна знайти на сайті в розділі.

Замовити послуги відеооператора у Дніпрі

Якщо вам потрібна якісна відеозйомка на захід у Дніпрі (Дніпропетровськ), зверніться до нас. Контакти відеооператорів у меню.