Комп’ютерний відеомонтаж дозволяє здійснювати багаторазове копіювання записів без втрат як. Для монтажу відео найчастіше вибираються домашні аматорські записи, корпоративне відео та весільна відеозйомка. Наразі майже кожна сім’я має свій відеоархів, що складається з відеокасет формату VHS та інших носіїв для аналогових відеокамер.

Відеомонтаж дає записам старим нове життя. Між сирим матеріалом аматорських записів та змонтованим фільмом – величезна різниця. Однією з причин, чому люди рідко переглядають домашнє відео — наявність великої кількості зайвої інформації у вигляді затягнутих фрагментів. Відеомонтаж дозволяє позбутися не тільки її, але також і грубих переходів між сценами. З кількох коротких записів можна зробити один, але повноцінний фільм.

Найпоказовішою характеристикою гідності відеомонтажу на замовлення є весільний фільм. Хронометраж 45-90 хвилин змонтованого відео куди більш пристойно виглядає, тижні кілометрові записи сирого матеріалу. Саме через оптимальний хронометраж такі фільми не викликають нудьгу після 10 хвилин перегляду.

Відеомонтаж передбачає основні елементи:

  • Вирізання зайвих кадрів;
  • Накладення переходів між сценами;
  • Накладання субтитрів, звукових ефектів або анімації;
  • Вставлення фотографій у відеоряд;
  • Колекція кольорів;
  • Накладення додаткових звукових доріжок;
  • Меню для швидкого доступу до сцен фільму;

Відеомонтаж здійснюється з урахуванням побажань замовника – сценарій, накладення ефектів, субтитри, музичні уподобання тощо. Підсумковий змонтований фільм можна записати у будь-якому форматі. Відеомонтажер, як і відеооператор зазвичай враховує будь-які побажання замовника, аби він сам знав, чого хоче.

Скільки коштує відеомонтаж у Дніпрі?

Вартість відеомонтажу суворо індивідуальна і залежить від багатьох факторів, починаючи від формату вихідного матеріалу і закінчуючи рівнем складності монтажу. Замовити відеомонтаж у Дніпрі (Дніпропетровськ) можна, зв’язавшись будь-яким зручним способом.