Телефонуйте, пишіть одразу!

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
Telegram | Viber | WhatsApp!

+38 (097) 188-01-10 (Сергій)
enigmastudio.com.ua@gmail.com

Коли у вас намічається важлива подія чи захід — вам захочеться його сфотографувати. Якщо варіант у стилі “друзі з відеокамерою” не влаштовує, то вам потрібен відеограф. Гарантія правильного вибору відеографа – ретельне вивчення його робіт. Важливо дивитися приклади робіт конкретного виду. Тобто, якщо потрібна відеозйомка весілля, потрібно дивитися весільне відео.

Послуги професійного відеооператора

Найважливіший критерій оцінки відеозйомки робота вам повинна подобається. Якщо відео зроблено “сучасно та креативно”, але вам особисто не подобається – навряд чи ви залишитеся задоволені. І тут є сенс подивитися роботи інших фахівців. Для всього цього треба витратити час, але він буде з лишком компенсований, якщо вам все ж таки вдасться знайти професійного відеографа в Дніпрі (Дніпропетровськ), який зробить вам гарний відеофільм.

Відеоператори та ціни в Дніпрі

Відеооператори у Дніпрі (Дніпропетровськ) на сьогоднішній день пропонують цілий спектр послуг з професійної відеозйомки. Будь-який відеограф має унікальний стиль та підхід до роботи. Зараз усі шукають в інтернеті, і пошук оператора на відеозйомку – не виняток. Нас як правильно знаходять за запитами “відеооператор на весілля Дніпропетровськ ціни”.

Вартість послуг професійних операторів коливається в дуже широких межах, причому чітких критеріїв ціноутворення не існує. Як правило, ціна відеозйомки у весільного відеографа складається з арсеналу відеоапаратури. Є ще безліч інших факторів, що впливають на ціну у Дніпрі (Дніпропетровськ): тривалість робочого часу оператора, складність монтажу, формат.

Ми пропонуємо кілька різних варіантів оплати. Замовник може запрошувати оператора як у погодинну роботу, і на роботи під ключ. Природно, вартість також залежить від кількості операторів, задіяних у відеозйомці заходів. Коли, наприклад, весілля у Дніпрі (Дніпропетровськ) знімається у дві камери – вартість роботи збільшується у 1,5 – 2 рази. Ціни на відеозйомку можна переглянути в нашому розділі.

Оператор на весілля

Відеооператор на весілля у нашому місті Дніпропетровську запрошується майже на кожну урочистість, як і весільний фотограф. Безумовно, найбажанішим і найприбутковішим видом відеозйомки для всіх майстрів відео є відеозйомка весілля. Відеозйомка на весілля користується величезним попитом, і рідкісне одруження обходиться без весільного оператора. Найчастіше оператор для весілля вибирається замовником виходячи із вартості його роботи, тобто за фінансовими критеріями.

Професійний відеооператор на ваш захід

Найбільш популярні та затребувані події, урочистості та заходи, на які запрошується відеограф: весілля, ювілей, корпоратива.

  • Оплата відеопослуг «під ключ» (зйомка та відеомонтаж) або за робочі години;
  • Формат зйомки: FullHD (1920×1080);
  • Особливі умови для постійних клієнтів;

Запросити оператора в Дніпропетровськ на захід ви можете, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.