Якщо у вас найближчим часом намічається якась важлива урочистість (ювілей, корпоратив, річниця чи інші свята) і ви хочете сфотографувати ці чудові моменти у вашому житті – студія Enigma з напрямком “відеозйомка свят у Дніпрі” вам у цьому допоможе ! Працюємо ми у Дніпрі та Дніпропетровській області, але якщо потрібна відеозйомка в іншому місті – це не проблема.

Зйомка святкової урочистості

Зазвичай відеозйомка задіює дві камери, це дозволяє взяти в ракурс більше моментів, деталей урочистості: одна камера використовується для зняття загального плану, захоплюючи основні елементи свята, друга камера відеооператора дозволяє сконцентрувати увагу на непомітні деталі, емоції оточуючих. Крім цього використовується допоміжне освітлення та три типи мікрофона для фіксування всіх звуків та деталей, які має відеозйомка.

Для визначення ціни відеозйомки у Дніпрі, ми в першу чергу формуємо сценарій та приклад отриманої роботи після монтажу. Тривалість зйомки може змінюватись від 1 години до 5 годин. Також насиченість сюжету може бути простим або складним залежно від ваших запитів. Все ще може залежати від теми урочистостей – чи ми беремо звичайний ювілей літньої людини, інша справа – день народження дитини, тому сам процес відеозйомки та монтаж можуть суттєво різнитися між собою. На кожну зйомку є відеооператор із відповідним досвідом.

Фільм про святкову урочистість у Дніпрі (Дніпропетровськ)

Фільм про якесь торжество – це свого роду репортаж, все робиться своєю чергою, використовується комфортна, вільна для клієнтів атмосфера звичайних свят. Однак для більш якісного та оригінального ролика відеозйомка вимагає невеликої постановки та підготуватися до цього заздалегідь.

Зазвичай ми рекомендуємо з готової відеозйомки створити десятихвилинний ролик, який включатиме найоригінальніші і найдорожчі для вас моменти. Якщо ж клієнт бажає зробити ролик більше 10 хвилин (до 1 години) – це також можливо і робиться відеозйомка вже як повноцінний фільм-репортаж, який стане гарним подарунком не лише для винуватця урочистостей, а й для гостей, рідних та близьких.

Наша компанія може запропонувати вам різні варіанти, відеозйомку будь-якої складності та будь-якого формату. Наші відеооператори-професіонали ретельно готуються до кожного замовлення, враховуються всі нюанси та побажання клієнта. Під пильні камери наших операторів потраплять лише найкращі та вдалі кадри урочистостей.

Ціни на зйомку святкових заходів

Ціни відеозйомки можна переглянути в розділі “відеозйомка ціни”. Ціна наших послуг також може різнитися в залежності від різних деталей та нюансів зйомки. Якщо вам потрібна детальніша інформація, а також прорахунок вартості ролика – раді будемо вас чути, просто зателефонуйте!

Ми працюємо на ринку відеозйомок вже не перший рік, тому можемо гарантувати вам якість виконаної роботи. Наші талановиті відеооператори, відеографи знають, що роблять! Можете довіритись їм на всі 100%. Ви будете зігріті позитивними емоціями та відчуттям свята у душі після кожного перегляду вашого вже сімейного фільму чи урочистості. Також ми можемо гарантувати повну конфіденційність, якщо ви про це попросите відеооператора заздалегідь. Тому не переживайте, ваша відеозйомка не опиниться в інтернеті! Оцінити нашу роботу ви можете за портфоліо за тегом “відеозйомка”.