Відеозйомка корпоративних заходів у Дніпрі має величезне значення для бізнесу і ось чому . Споживачі мають обмежену тривалість концентрації уваги. За оцінками за останні кілька років середня тривалість концентрації уваги скоротилася з 15 до 8 секунд. Цей факт наголошує на проблемі, з якою стикаються багато підприємств. Як ефективно представити свою пропозицію таким чином, щоб вона знайшла відгук у вашої цільової аудиторії? Як зробити, щоб воно підвищило впізнаваність вашого бренду і, зрештою, зміцнило довіру? Щоб досягти цього, маркетологи повинні бути короткими у своїх повідомленнях та упаковувати їх у актив, який споживатимуть їхні майбутні клієнти. Ось де корпоративна відеозйомка у Дніпрі вступає у гру. Використовуйте можливості корпоративного відеооператора, створюючи високоякісні, захоплюючі відеоролики, які викликають трепет у потенційних клієнтів та замовників.

Зйомка корпоративних заходів у Дніпрі та області

Як ефективно вплести корпоративну відеозйомку у свою стратегію цифрового маркетингу? Перш ніж ми заглибимося, давайте подивимося, що таке корпоративна відеозйомка і як вона може допомогти вашому бізнесу. Що таке корпоративна відеозйомка? Корпоративна зйомка може ділитися внутрішнім або зовнішнім корпоративним повідомленням. Вона відрізняється від традиційної відеореклами тим, що орієнтована на конкретну аудиторію, а не на широку публіку. Відеозйомка корпоративу може бути відносно легким, якщо у вас є хороша стратегія.

Важливо підходити до виробництва корпоративного відео з організованим планом дій та правильною командою, яка може допомогти втілити цей план у життя. Незалежно від того, чи маєте ви вже досвід корпоративної відеозйомки або починаєте з нуля, корисно знайти виробничу команду, яка зможе зрозуміти ваше бачення та створити корпоративний відеопроект, який ви хочете. Це включає весь цикл – від відеозйомки до відеомонтажу корпоративу.

Ці відеопроекти корпоративного напряму можуть складатися з наступного:

 • Навчальні відеоролики — використовуються для навчання співробітників, як виконувати свою роботу
 • Відео-відгуки – наголошують на успіх поточного клієнта з вашим продуктом
 • Брендові відеоролики — розповідь про місію та цінності компанії
 • Відомості, що пояснюють, демонструють, як працює продукт
 • Відеоролики із заходів – підсумки виставки чи корпоративного заходу
 • Відеоролики про нові продукти – представлення нового продукту на ринку

Як використовувати відеозйомку корпоративу?

Ці активи можна використовувати різними способами. Внутрішній відеоконтент, такий як навчальні відеоролики або навчальні відеоролики, можна використовувати для навчання нових членів команди. Інший зовнішній контент, такий як відеоролики з відгуками або відеоролики про бренди, можна розміщувати на веб-сайті компанії або розміщувати у соціальних мережах. Весь контент корпоративної відеозйомки у Дніпрі просуває компанію вперед у різний спосіб. Це інвестиції, які в геометричній прогресії вплинуть на задоволеність співробітників, якість обслуговування клієнтів та підсумковий прибуток.

За допомогою цікавого відеоконтенту ви підтримаєте корпоративні комунікаційні зусилля вашої компанії, одночасно націлюючи свої зусилля на відеомаркетинг. Але як ви можете почати створювати нагороджені кінцеві продукти, які справляють сильне враження на ваших глядачів?

Як покращити вашу корпоративну відеозйомку

Незалежно від того, який тип корпоративного відео у Дніпрі ви створюєте, ви пройдете через наступні етапи процесу виробництва корпоративного відео:

Препродакшн

По-перше, почніть мозковий штурм, що ви хочете зафіксувати у відео. Яка його мета? Як ви цього досягнете? Які елементи будуть у вашому відео? Чи потрібне озвучення? Усі ці питання можна вирішити на етапі розкадрування. На етапі підготовки до зйомок корпоративна відеозйомка має бути складена сцена за сценою, щоб визначити, що буде знято. Крім того, це коли ви вибираєте місце зйомки, доробляєте сценарій і готуєтеся до зйомки або вибираєте свій стиль анімації та дизайну.

Виробництво

Після того, як попередня підготовка завершена, настав час розпочати зйомки. Етап виробництва — це та частина, про яку часто думають, коли розглядають основний напрямок діяльності компанії з виробництва корпоративного відео. Виробництво є найважливішим етапом у виробництві корпоративної відеозйомки. Ви можете створитити високоякісний продукт тільки в тому випадку, якщо ви знімаєте правильні кадри.

Післявиробничий етап

Нарешті, зі значною кількістю відзнятого матеріалу настав час перейти до етапу постпродакшну корпоративної відеозйомки у Дніпрі. На цьому етапі ваша команда зосередиться на остаточному доопрацюванні відео. Це включає кілька важливих завдань, включаючи редагування відео, додавання послідовностей заголовків і музики, а також рендеринг остаточної версії відео.

Тому часто доцільно розглядати сторонні ресурси, які можуть ефективно створювати складні відеопроекти високої якості. Повноцінні студії корпоративного відеовиробництва легко впораються з усіма цими функціями за вас. Якщо ви спробуєте зробити це самостійно і не маєте необхідних навичок роботи з відео, у довгостроковій перспективі це може обійтися вам дорожче і пошкодити імідж вашого бренду.

Тепер, коли ви знаєте три етапи виробництва відео, погляньмо на деякі корпоративні відеоролики, що демонструють силу відео. Насамкінець, відеозйомка корпоративів у Дніпрі є важливим інструментом для будь-якого бізнесу. Коли все зроблено правильно і з урахуванням правильної аудиторії, це допоможе підвищити впізнаваність вашої компанії, заощадивши час і ресурси. Від створення привабливих відеоресурсів до обміну ними із потрібними людьми. Правильне використання цього потужного засобу дасть вам конкурентну перевагу перед іншими компаніями та справить враження як на ваших клієнтів, так і на співробітників.

Коли замовляють послуги відеооператора на корпоратив?

Приводом для проведення корпоративного свята може бути будь-що:

 • річниця підприємства;
 • день народження або ювілей керівника;
 • державне свято;
 • Новий рік;

Корпоратив, за умови якісної його організації, дає можливість колективу побути в неофіційній обстановці і просто відпочити від робочих буднів. Сенс корпоративного заходу — підняти командний дух колективу та згуртувати його, для цього потрібна відеозйомка.

Правила корпоративного свята

Більшість корпоративних заходів (і їх відеозйомка) проходить у невимушеній обстановці, хоча в деяких організаціях для такого заходу пишеться цілий збір правил і обмежень.

 1. Найважливіше значення має форма одягу на святі. Не рекомендують, як правило, приходити на корпоративу у звичайному «робочому» одязі, оскільки на корпоративному святі має бути весело та святково — без жодного натяку на роботу.
 2. Поведінка на корпоративі мало чим відрізняється від стандартної поведінки у діловому середовищі. Керівник залишається керівником, тому звернення до шефа «на ти» вважається поганим тоном.
 3. Безумовно, не можна не сказати про спиртне. На корпоративі з’являється спокуса перебрати з цим, бо за все сплачено з фонду організації компанії. За етикетом не прийнято переборщувати зі спиртним.

Відеозйомка на корпоратив — одне з найкращих рішень для згуртування колективу та налагодження відносин із партнерами. Корпоративна відеозйомка у Дніпрі (Дніпропетровськ) показує співробітників на дозвіллі. Рекомендується відеозйомка корпоративів на дві відеокамери, такий варіант дозволяє зняти більше цікавих моментів та забезпечує різноплановість.